برگزاری مراسم تقدیر از مهندس امین الله سید عزیزی سازنده خوابگاه موقوفی دکتر ناصرالاسلامی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1400/4/24 | 

مراسم تقدیر از مهندس امین الله سید عزیزی سازنده  خوابگاه  موقوفی دکتر ناصرالاسلامی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دکتر سید احمد معتمدی رئیس و دیگر مسئولان دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، خوابگاه موقوفه پسرانه دکتر حسین ناصرالاسلامی در زمینی به مساحت هزار و ۱۰۰ متر مربع، ۷ طبقه و ۴۲ واحد ساخته شده است که ظرفیت پذیرش ۴۰۰ دانشجو را دارد.
دکتر سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم گفت: از مهندس سید عزیزی بسیار سپاسگزاریم که در ساخت این خوابگاه مشارکت کرده اند. خیرین آموزش عالی کمک شایانی به توسعه آموزش عالی و کشور می کنند.
وی افزود: از ابتدای فعالیت در این مسئولیت تمام تلاش ما بر توسعه و بهبود شرایط خوابگاه های دانشجویی بود که درحال حاضر ظرفیت خوابگاهی دانشگاه بسیار توسعه یافته و دیگر در دانشگاه خوابگاه با رتبه ۳ و ۴ نداریم.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: امیداوریم با کمک خیرین بتوانیم تعداد خوابگاه های متاهلی دانشگاه را نیز افزایش دهیم.
مهندس امین الله سید عزیزی سازنده این خوابگاه  نیز در این مراسم گفت: خیرین اعلام آمادگی کرده اند که زمین لازم برای خوابگاه را وقف کنند و ساخت خوابگاه با هزینه دانشگاه انجام شود که این موضوع نیز در حال بررسی است.
وی افزود: دکتر ناصرالاسلامی با ساخت خوابگاه دانشجویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر کمک بسیار زیادی به توسعه زیرساخت های دانشگاه کرده است و این امر باعث می شود تا دانشجویان با دغدغه کمتری بتوانند به تحصیل ادامه دهند.

عکس های این مراسم را در ادامه ملاحظه نمائید: