رئیس مرکز سلامت، ایمنی و محیط زیست خبرداد: آغاز واکسیناسیون دانشگاهیان صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1400/5/18 | 

رئیس مرکز سلامت، ایمنی و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: واکسیناسیون دانشگاهیان صنعتی امیرکبیر  دانشگاه از ۱۷ مردادماه آغاز و تا هفته آینده ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکترحمید کشوری رئیس مرکز سلامت ، ایمنی و محیط زیست افزود :واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه از روز گذشته ۱۷ مردادماه آغاز شده است.
وی اظهار داشت: در مجموع ۵۰۰ دوز واکسن برای اساتید و ۸۰۰ دوز واکسن برای کارکنان درنظر گرفته شده است.
دکتر کشوری تاکید کرد: همچنین هماهنگی های لازم در خصوص واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه در حال انجام است که در صورت جمع بندی اعلام می شود.

رئیس مرکز سلامت ، ایمنی و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر است گفت: در مجموع واکسن های سینوفارم و آسترازنکا برای جامعه هدف دانشگاه صنعتی امیرکبیر تزریق می شود.
دکتر کشوری عنوان کرد: تزریق واکسن اعضای خانواده اساتید و کارمندان دانشگاه نیز طبق جدول اعلامی وزارت بهداشت در حال انجام هست و پیش بینی می شود طی دو هفته آینده روند واکسیناسیون جامعه هدف دانشگاه صنعتی امیرکبیر تکمیل شود.
وی اظهارداشت: روز گذشته ۲۵۰ دوز واکسن و امروز ۴۰۰ دوز واکسن در دانشگاه تزریق می شود که غیر از دانشگاه تهران که از جمعیت بسیار بالایی برخوردار است، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بین دیگر دانشگاه ها رکورد دار تزریق واکسن بشمار می رود. 
وی خاطرنشان کرد: تمام روند واکسیناسیون توسط پرسنل مرکز بهداشت دانشگاه انجام می شود و دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکزبهداشت شمال غرب آن همکاری بسیار خوبی در این روند با دانشگاه داشتند که از زحمات آنان تشکر و قدردانی می شود.